Archiv článků

VÝSTAVA v TULIPE VODNÝ SVET

Vážení priatelie, od piatku 8.12.2017 je možné zhliadnúť výstavu výtvarných prác žiakov a študentov výtvarného odboru, výber z aktuálneho projektu Vodný svet. :-)  
Celý článek

Martinská hudobná jeseň

Vážení priatelia, dovoľte nám informovať Vás, že naši študenti a pedagógovia vystúpia na hudobnom festivale Martinská hudobná jeseň, ktorý sa uskutoční pod záštitou viceprimátora Imricha Žiga, za podpory Fondu na podporu umenia, Music Fund Slovakia a Turčianskej galérie v Martine.
Celý článek

ABSOLVENTI 2017

Vážení rodičia, učitelia, žiaci a študenti. V piatok 16.6.2017 sme v našej hudobnej sále odovzdali vysvedčenia našim tohtoročným absolventom I. a II. stupňa výtvarného a hudobného odboru. Srdečne im gratulujeme!  
Celý článek

Letná výtvarná škola

  LETNÁ VÝTVARNÁ ŠKOLA 2017 Tento rok sme pripravili pre malých výtvarníkov letnú výtvarnú školu v priestoroch Súkromnej základnej umeleckej školy Aurela Stodolu v  Martine – Záturčí, v dvoch turnusoch.  Program bol zameraný na spoznávanie nášho regiónu v Záturčí, jeho...
Celý článek

10. Výročie založenia SúZUŠ

Zdravíme všetkých priateľov našej školy, veríme, že sa Vám koncerty a výstavy usporiadané k 10.výročiu založenia SúZUŠ, konané v Turčianskej galérii a v kine Moskva, páčili, že máte príjemný zážitok a krásne spomienky :-) Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomáhali, bolo ich mnoho, už sme ich spomínali...
Celý článek

Letná výtvarná škola

Vážení rodičia, naša umelecká škola k 10.výročiu založenia školy plánuje do akcií:   Letnú výtvarnú školu v dňoch od 03.júla 2017 – do 07.júla 2017  Podrobnosti zverejníme v priebehu JÚNA.       
Celý článek

Jeseň v Turci - vernisáž

V podvečerných hodinách predvianočného  utorka, 20.decembra 2016, sa konala vernisáž výstavy prác „dospeláčok“ – študentiek SúZUŠ Martin-Záturčie, pod vedením Libušky Turicovej.   Už niekoľko rokov sa stretávame v úzkom kruhu nadšencov výtvarného umenia, každá so svojimi...
Celý článek

Jeseň v Turci

Dňa 20.12.2016, v utorok, v priestoroch Cafe Gallery v Turičianskej Galérii, predstavia svoje práce študenti štúdia pre dospelých.   
Celý článek

Vážení priatelia,

pod vedením Mgr.art.Ivana Illovského úspešne prebehol workshop skla a keramiky, kde si účastníci vyskúšali prácu s keramickou hlinou v kombinácii so sklom. Vid. obr.:

V budúcom roku bude workshop skla prebiehať v stredu od 7.marca do 20. júna 2018, celkom 16 lekcií, v priestoroch SúZUŠ Aurela Stodolu 60 Martin-Záturčie, v čase od 18.00-20.15 hod. t.j. 3 vyuč. hod. týždenne. Počet účastníkov je obmedzený.

Poplatok za celý workshop je 150,-EUR je nutné uhradiť spolu s prihláškou na riaditeľstve SúZUŠ. Poplatok je nevratný. Kontakty: 0915 340135,   0918 393 177, 0905 305416 , suzus.org